“Her türlü olasılığı hesaba katıyoruz”

Çotanakların Teknik Patronu Kutlu, “Yaşanabilecek tüm gelişmelere karşı hazırlıklı olmaya çalışıyoruz.”

TFF 1. Lig temsilcisi Giresunspor’da, Teknik Direktör Hakan Kutlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun verdiği kararlar doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.  Kutlu,  “Bütün takımların ortak akılla hareket etmesi gereken bir dönemden geçiyoruz. Bir takım geç, başka bir takım önce kampa girerse eksiklikler ortaya çıkar. Bu nedenle bu konuda federasyonun kulüplere öncülük etmesi gerekiyor” dedi.

“Bizim tüm olasılıklara göre planlarımız hazır” diyen Kutlu, “Şuan için Haziran başı gibi maçların başlayacağı ön görülüyor. Alınacak her türlü karardan sonra nasıl antrenman yapacağımız, nereden başlayacağımız belli. Önemli olan bu virüs belasından biran önce Türk halkının ve bütün dünyanın kurtulmasıdır. İnşallah bu engeli de birlik ve beraberlik içerisinde atlatırız. Halkımız gereken tedbirlere uygun hareket ederse, kısa sürede toparlanacağımızı umuyorum” şeklinde konuştu.

06 Nisan 2020 - SporYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.