“Sağlık her şeyden kıymetlidir”

Çotanakların Başkan Yardımcısı Demir, “İnsan sağlığı şampiyonluklardan, sportif başarılardan, kariyerden, paradan, maldan, mülkten kısaca her şeyden daha önemlidir.”

Giresunspor Kulüp Başkan Yardımcısı İsmail Demir, koronavirüs salgını tehdidi nedeniyle tüm dünyanın içerisinde bulunduğu durumun çok üzücü olduğunu söyledi.

Tek temennilerinin bir an önce bu salgının bertaraf edilmesi olduğunu ifade eden Demir, “Söylenecek fazla bir söz yok. Halkımız yetkililer tarafından yapılan uyarılara çok büyük hassasiyet göstermeliler. İnsan sağlığı şampiyonluklardan, sportif başarılardan, kariyerden, paradan, maldan, mülkten kısaca her şeyden daha önemlidir. İnşallah en kısa sürede bu zor günleri atlatır, yeniden normal hayatımıza döneriz” şeklinde konuştu.

25 Mart 2020 - SporYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.