Hayırlı uğurlu olsun

Yağlıdere’de inşaatı tamamlanan Erol Çatalbaş Meslek Yüksek Okulu binasının Giresun Üniversitesi’ne devri için protokol imzalandı.

Giresun Üniversitesi Rektörü Yılmaz Can, protokol öncesi ilçedeki okul inşaatını gezerek, okulun son durumu hakkında Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’tan bilgiler aldı. Rektör Can, Erol Çatalbaş Meslek Yüksek Okulu’nun önümüzdeki döneme açılması için çalışmanın takipçisi olacağını belirterek, okulun yapımında emeği geçen hayırsever işadamı Mustafa Çatalbaş’a teşekkür etti.

Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ise, hayırsever iş adamı Mustafa Çatalbaş’ın katkılarıyla okulun inşaatının tamamlandığını belirterek, 'kendilerine şahsım ve ilçe halkımız adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Rahmetli evladı Erol Çatalbaşa da rahmet diliyorum. Okulumuzun Üniversitemize devri için protokol imzaladık. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

21 Mart 2020 - EğitimYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.