“Bu bir bayrak yarışıdır”

AK Parti İl Başkanı Tatlı; “Siyaseti ikbal kapısı değil mensubu olmaktan gurur duyduğumuz milletimize hizmet vesilesi olarak görüyoruz.”

AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI

AK Parti Tirebolu ve Görele ilçe kongreleri yapıldı. Giresun İl Koordinatörü Erkan Ertunç Balta’nın katılımıyla gerçekleştirilen genel kullarda, Tirebolu İlçe Başkanı Yaşar Dikmen ve Görele İlçe Başkanı Kamil Ok güven tazeledi. İlçe kongreleri bu ay içerisinde gerçekleştirilecek olan Güce ve Keşap Olağan Genel Kurullarıyla devam edecek.

“KONGRELERİMİZ HAYIRLI OLSUN”

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Görele ve Tirebolu ilçe kongrelerinde yaptığı konuşmada, daha güçlü bir AK Parti olarak ilçe kongrelerini birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacaklarını kaydetti. Tatlı, “Bu hareketi günlük siyasetin kavramlarına hapsetmeye çalışanlar her defasında hayal kırıklığı yaşadılar. AK Parti’yi geçmişin kalıplarıyla tanımlamaya çalışanlar daima yanıldılar, hüsrana uğradılar. Kavgayı, çıkar çatışmasını siyasetlerinin merkezine yerleştirenler bizim aramızdaki şu muhabbeti, şu sarsılmaz bağı bir türlü anlayamadılar. Bizim gözümüzde tüm makamlar, tüm unvanlar geçicidir, fanidir, bunların hepsi de milletimizin kendisine hizmet etmemiz için bize verdiği birer emanetten ibarettir. Bugünlere de sürekli kendimizi yenileyerek, geliştirerek geldik. Herkes rehavete kapılsa bile bizim buna hakkımız yoktur. Herkes yorulsa, yorgun düşse dahi bizim böyle bir lüksümüz olamaz. Herkes kızsa, darılsa, üzülse bile, biz bu şekilde asla davranamayız. Zira biz, ‘aşkınan çalışan yorulmaz’ diyerek bu yolda yürüdük. Allah bu teşkilata omuz veren herkesten razı olsun. Bir önceki dönemde görev yapan bütün dava kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Sizlerde aldığınız bu kutlu bayrağı daha ileri götüreceğinize inanıyorum. AK Partimizin 7. Olağan Tirebolu ve Görele ilçe kongrelerimiz hayırlı olsun” dedi.

09 Mart 2020 - SiyasetYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.