Yakar hizmet seferberliğinde

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Ankara’da ilçeyle ilgili yatırım ve hizmet görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi.

Yakar, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Bulancak Ziraat Odası Başkanı Sadullah Aydın ve Bulancak Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğlu ile birlikte Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ettiklerini ifade etti. Yakar, “Bulancak ilçemizdeki yeni ziraat odası binasının açılışını ele alırken, üreticimizin karşılaşmış olduğu problemlerle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum. Bulancak yeni bir döneme girecek. Çok kısa süre içinde yeni yatırımlarımıza başlayacağız. Bu anlamda Bakanlıklar nezdinde gerçekleştirdiğimiz tüm ziyaretlerimiz olumlu geçiyor. Güzel gelişmeleri en kısa zamanda halkımızla paylaşacağız” dedi.

07 Mart 2020 - SiyasetYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.