Halkın Başkanı

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İnönü ve Cemal Gürsel Caddelerinde esnaf ziyaretlerde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti.

Giresun’u karış karış gezerek halkın taleplerini yerinde dinleyen ve not alan Şenlikoğlu, vatandaşların memnuniyetini her zaman dikkate alarak çalıştıklarını ve vaat etmiş oldukları projeleri bir bir hayata geçireceklerini yineledi.

Şenlikoğlu, “Yönetimimizdeki temel prensibimiz herkesin görüşüne yer vermek, hizmet ve proje üreterek Giresun’umuzu her açıdan geliştirmek ve daha da büyütmektir. Çok çalışarak, çok üreterek hizmetlerimize devam edeceğiz. Tek arzumuz vatandaşlarımızın daha konforlu, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesidir. Halkımızın hizmetkârı olmak bizim en büyük mutluluğumuzdur” dedi.

17 Şubat 2020 - Siyaset



Yorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.