Durmak yok hizmete devam

Başer; “AK Parti’de görev yapmak halka hizmet yolunda bir bayrak yarışıdır. Cumhurbaşkanımız liderliğindeki bu kutlu davaya hizmet eden tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Durmak yok yola devam” dedi.

BAŞER DAVA ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, teşkilat mensuplarıyla birlikte AK Parti’nin eski Merkez İlçe Başkanlarını ziyaret etti. Başer, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, kurulduğu günden bu yana AK Parti’ye önemli hizmetlerde bulunan herkese tek tek teşekkür etti.

“ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ DAİM EYLESİN”

AK Parti’de görev yapmanın halka hizmet yolunda bir bayrak yarışı olduğuna dikkati çeken Başer, “AK Parti halkın partisidir, AK Parti hizmet partisidir. Halkımıza hizmetkar olmak için çıktığımız yolda bu zamana kadar bizlerle birlikte davamıza hizmet eden tüm yol arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

14 Şubat 2020 - SiyasetYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.