Müdahale edildi, önlem alındı

Giresun'un Seldeğirmeni Mahallesi Kabacakuz Sokakta meydana gelen toprak kayması sonucu yaşanan sıkıntıyı belediye ekipleri anında çözdü.

Yoğun kar yağışının etkisiyle Seldeğirmeni Mahallesi’nde yaşanan heyelan Kabacakuz Sokağı kullanılamaz hale getirdi. Olaya anında müdahale eden Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, temizleme çalışmalarını çok hızlı şekilde yaptı. İlk etapta sokakta bulunan araçlar toprak kaymasından zarar görmemesi için zabıta ekiplerince kaldırıldı ve hemen ardından da bölgede Fen İşleri ekipleri tarafından akan toprağı temizleme çalışmaları gerçekleştirildi. Kabacakuz Sokağın temizlenmesinden sonra, İtfaiye ve Temizlik İşleri ekipleri tarafından da bölgede yıkama işlemi gerçekleştirildi. Bölgede aynı sıkıntının yeniden yaşanabilme ihtimaline karşı belediye ekipleri tarafından önlem alındı.

13 Şubat 2020 - YaşamYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.