“Kazanmamız gerekiyor”

Çotanakların Başkan Vekili Kurt, “İstanbulspor’u Giresun’dan eli boş göndermek amacındayız.”

Giresunspor Kulüp Başkan Vekili İsmail Kurt, “Yarın sahamızda oynayacağımız İstanbulspor maçını mutlak suretle kazanmak istiyoruz” dedi.

Bu karşılaşmayı hedefe giden yolda en önemli virajlardan biri olarak gördüklerini ifade eden Kurt, “Ligin ikinci devresinde iyi bir gidişatımız var. Bu iyi gidişat takımımızda moralleri yükselttiği gibi bizlerden beklentileri de arttırdı. Camia olarak tamamen hedefe odaklandık. Hedefe giden yolda önümüzdeki ilk engel İstanbulspor karşılaşması… Öncelikle İstanbulspor maçını kazanıp, haftayı kayıpsız geçmemiz lazım. Bütün taraftarlarımızı cumartesi günü Atatürk Stadı’na desteğe bekliyoruz. Taraftarlarımızın desteğiyle rakibimizi Giresun’dan eli boş gönderip, çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

07 Şubat 2020 - SporYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.