“AK Parti hizmet partisidir”

Başer; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde halkımıza hizmetkar olmak için çıktığımız bu kutlu davanın gönüllüleriyle aynı yolda yürümekten büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum.”

MAHALLE TEŞKİLATLARIYLA BULUŞTULAR

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer öncülüğünde çalışmalarını sürdüren teşkilat mensupları, hafta sonu mahalle teşkilatları ile bir araya geldi. Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da katıldığı toplantılarda teşkilat çalışmaları değerlendirildi, vatandaşların istek ve beklentileri dinlendi, tespit edilen sorunların giderilmesi için yapılacak çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

“TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, halka hizmet yolunda çıktıkları yolda ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ettiklerinin altını çizerek, “AK Parti hizmet partisidir, AK Parti halkın partisidir. Bizim üzerimizde tarihi bir sorumluluk var. Halkımıza hizmetkar olmak için gönüllü olduğumuz bu kutlu davaya gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizimle birlikte aynı davaya hizmet eden tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam” dedi.

03 Şubat 2020 - SiyasetYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.