Giresun için kenetlendiler

Giresun TSO öncülüğünde ilimizin önde gelen isimleri başkent Ankara’da bir araya geldi. “Büyük Giresun Buluşması” adı altında bu yıl birincisi yapılan organizasyonun ilerleyen yıllarda geleneksel hale getirilmesi istendi.

Büyütmek için resme tıklayın

BÜYÜK GİRESUN BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl birincisi düzenlenen “Giresun Buluşması” Ankara’da gerçekleştirildi. Davetlilerin çok yoğun ilgi gösterdiği toplantı güzel görüntülere sahne oldu. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “İlimizin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayacak birlik ve beraberliği tesis etmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu toplantının hazırlanmasında emeği bulunan platform ve derneklerimize sonsuz şükranlarımı sunarım. Giresun’un sorunlarını ve beklentilerimizi Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, İl ve İlçe Belediye Başkanlarımız, Siyasi Parti Yöneticilerimiz, Üniversitemiz ve Sivil Toplum Örgütlerimiz ile istişare ediyoruz ve bu taleplerimize sizlerin de katkısını bekliyoruz. İlerleyen dönemlerde de bu etkinliklerin artarak devam etmesi için çalışmalarımız devam edecektir” şeklinde konuştu.

GTSO’NUN ORGANİZASYONU TAM NOT ALDI

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, “Tek düşüncemizin Giresun’a fayda sağlamak olduğu prensibi ile bu etkinliğin devam ettirilmesini bekliyor ve destekliyorum. Ankara’da görev yapan bürokratlarımız ile üç ayda bir araya gelinmesinin ilimize mutlaka katkı sağlayacaktır. Organizasyonu planlayan ve bizleri bir araya getiren GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetimine teşekkür ederim” dedi. CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, “Bu etkinliğin devamının Giresun’da yapılmasını ve öneriler doğrultusunda hedef ve amaçların belirlenmesini arzu ediyorum. Bu noktada stratejik bir çalışma gerçekleştiren GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, “Giresun için bir araya gelinen bu etkinliğin birlikteliğimizin daim olması adına ilimize fayda sağlaması için elimizden geleni yapacağımızı ifade etmek isterim” dedi. Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları da, “Bu toplantı da bizlere güç ve inanç aşıladı” ifadelerini kullandı.

31 Ocak 2020 - GündemYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.