Lütfi Bayraktar’a tokat gibi cevap!

İleri Gazetesi’ne ambargo koymaya kalkan FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfi Bayraktar’a Giresun basınının cevabı sert ve çok anlamlı oldu!

FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Giresun İleri Gazetesi'nde kendisine yönelik yapılan eleştirel haberleri hazmedemedi! Kendisine sorulan sorulara cevap vermek yerine her defasında topu taca atan Bayraktar, aklı sıra Giresun İleri Gazetesi’ne ambargo koymaya kalktı! FİSKOBİRLİK’teki personellerine İleri Gazetesi'ni telefonla aratan Bayraktar, 1974 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren İleri Gazetesi’nin FİSKOBİRLİK’teki aboneliğini iptal ettiğini bildirdi. Bu gelişmeye Giresun basınının cevabı ise çok anlamlı oldu! İki yıldır abonelik çalışmalarında birlikte hareket eden Giresun Merkez’deki günlük gazeteler, Lütfi Bayraktar’ın İleri Gazetesi’ne uygulamaya çalıştığı bu ambargoya cevap olarak dün itibariyle FİSKOBİRLİK’e abonelik yapmama ve gazete göndermeme kararı aldı. Bayraktar’ın Giresun basınının bu haklı tepkisine karşı nasıl bir adım atacağı merakla bekleniyor!

24 Ocak 2020 - GündemYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.