Ercan Ayhan adaylığını açıkladı

AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi öncesinde şehirde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Türkiye Otelciler ve Kahveciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Giresun Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı ve aynı zamanda Öz Giresun Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Ayhan, AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu söyledi.

Ayhan, konuyla ilgili yatığı açıklamada; “18 yıldır üyesi ve merkez ilçe delegesi olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduğum partime daha fazla hizmet edebilmek için AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na adayım. Bu kararı verdikten sonra önce şehirde gerekli görüşmeleri yapıp daha sonra Ankara’ya gittim ve Ankara’da da gerekli görüşmelerde bulundum. Bugün itibariyle de şehirde çalışmalarıma hız verdim. Bu zamana kadar AK Parti’de görev yapan tüm ilçe başkanlarına, yönetim kurullarına ve tüm teşkilat mensuplarına öncelikle teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlu davasında liderimize yol arkadaşlığı ederek, Giresun’daki AK Parti çıtasını daha yükseklere taşıyabilmek en büyük hedefimdir. Çıkmış olduğum bu yolda tüm halkımızın desteklerini ve dualarını bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun, Allah’ım çıkmış olduğumuz bu hizmet yolculuğunda bizleri utandırmasın inşallah” ifadelerini kullandı.

12 Aralık 2019 - GündemYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.