“Cumhurbaşkanımızdan ödül almanızdan gurur duyduk”

AK Parti İl Başkanı Tatlı; “Giresun'a hizmet eden ve istihdam sağlayanların başımızın üstünde yeri var.”

Ak Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin ve beraberindeki heyetle birlikte Özel Giresun Engelli Bakım Merkezi'ni ziyaret etti.

Tatlı ve beraberindekiler, Mavi Yurt A.Ş. İcra Kurulu Başkanı ve ASKON İl Başkanı Yener Türk ile Bakım Merkezi Müdürü Gülseren Kesik’ten kurumla ilgili bilgi aldı. Mavi Yurt A.Ş. Başkanı Yener Türk, " Giresun Merkez, Ordu, Dereli ve Şebinkarahisar'da faaliyet gösteren bakım merkezlerimizde yüzlerce engelli ve yaşlı vatandaşımıza hizmetin en güzelini vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kurumlarımızda 200 dolayında insanımıza istihdam sağlamanın da mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz" diyerek, heyete ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

Ak Parti il Başkanı Kenan Tatlı da, Türk ve kurum çalışanlarını başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik ederek, "Sizin Mavi Yurt A.Ş. İcra Kurulu Başkanı sıfatıyla 2017'de Giresun'da istihdam birincisi olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan ödül almanızdan gurur duyduk. Giresun'a hizmet eden ve istihdam sağlayanların başımızın üstünde yeri var. Biz de Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatları olarak ilimize yatırım yapılması ve insanlarımıza ekmek kapısı açılması için ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

28 Ekim 2019 - SiyasetYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.