Piraziz’de neler oluyor?

AK Parti Piraziz İlçe Başkanı Ayyıldız, Piraziz Belediyesine ait bir iş makinesinin ilçe sınırları dışında kaza yapmasının Giresun Valiliği ve İçişleri Bakanlığı tarafından incelenmesi gerektiğine dikkat çekti.

Büyütmek için resme tıklayın

PİRAZİZ BELEDİYESİNDEN KAZA İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILMADI

AK Parti Piraziz İlçe Başkanı Esat Ayyıldız, yayla yolunda kaza yapan Piraziz Belediyesine ait iş makinesi ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Ayyıldız, “Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarına düşen resimlerde Piraziz Belediyesine ait bir iş makinesinin ilçe sınırları dışında kaza yaptığı görülmektedir. Günler geçmesine rağmen Piraziz Belediyesinden konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Piraziz Belediyesinin araç gereçlerinin, hatta çalışanlarının ilçe dışında yayla veya başka noktalarda çalışması, çalıştırılması Giresun Valiliğimiz ve İçişleri Bakanlığımız tarafından incelenmelidir, araştırılmalıdır” dedi.

DEVLETİN MALININ PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

Devletin ve milletin malının birilerine peşkeş çekilmesine asla müsaade etmeyeceklerinin altını çizen Ayyıldız, “Bu araçlar ve belediye çalışanlarımızın görevi Piraziz halkına hizmet etmektir. Bu araçların ve Piraziz Belediyesinin çalışanlarının görevi ilçemizle hiçbir alakası olmayan, başka belde ve ilçelerin sınırında bulunan yaylalara, şahsi işlere hizmet etmek değildir. Yine Pirazizliler olarak konunun hem yasal hem de siyasi olarak takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Devletin, milletin malının kimselere peşkeş çekilmesine, kanunsuz şekilde kullandırılmasına asla müsaade etmeyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

16 Ekim 2019 - GündemYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.