TOKİ müjdesi

Milletvekili Aydın; “Giresun’da 310, Tirebolu’da 272 ve Güce’de 132 konutun ihalesi yılbaşına kadar yapılacak.”

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca dar ve orta gelirli vatandaşlar için talep edilen toplamda 714 konutun yılbaşında ihalesinin yapılacağının müjdesini verdi.
Aydın, “TOKİ Başkanımız Ömer Bulut ile yaptığımız görüşmeler sonrası Giresun merkezde 310 konut, Tirebolu’da 272 konut ve Güce’de 132 konutun ihalesinin yılbaşına kadar tamamlanması için gereken fizibilite çalışmasını yaptık. İnşallah bu konutların ihalesi yılbaşına kadar tamamlanmış olacak. Giresun genelinde 714 ailemiz daha ev sahibi olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde tüm Türkiye'de başlattığı 50 bin sosyal konut projesi kapsamında TOKİ tarafından üstlenilen bu konut ihaleleri ile tüm Türkiye’de olduğu gibi Giresun’da da alt gelir grubunda yer alan vatandaşlarımızın tamamını ev sahibi yapmayı hedefliyoruz” dedi.

04 Ekim 2019 - YaşamYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.