“Kongrelerden güçlenerek çıkacağız”

AK Parti İl Başkanı Tatlı, AK Parti ailesine kongre sürecinde büyük görevler düştüğünü belirterek, AK Parti’nin millet ve hizmet sevdalısı bir parti olduğunun altını çizdi.

EMÜR; “HALKIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Eylül Ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, geçtiğimiz cumartesi günü Keşap Otogar Onur Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya ev sahipliği yapan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, konuşmasında, 31 Mart seçimlerinde Keşap halkından aldıkları yetkiyle, ilçenin gelişip kalkınması adına çalışmalara devam ettiklerini ifade etti. Emür, ilçe halkına vaat ettikleri projeleri tek tek yerine getirdiklerini belirterek, yılbaşına kadar ilçeye doğalgaz arzının verilmesinin planlandığını açıkladı.

TATLI TEŞKİLATLARA ÖNEMLİ UYARILAR YAPTI

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, konuşmasında kongre sürecine dikkat çekerek, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yoluna devam ettiğini söyledi. Ekim ayı itibariyle delege seçimlerinin başlayacağını ve AK Parti Bilgi Sistemlerinin (AKBİS) kapanacağını aktaran Tatlı, bu konuda ilçe başkanları ve yönetim kurullarına önemli uyarılarda bulundu. Tatlı, delege seçimleriyle başlayacak olan kongre sürecinin yılbaşından sonra ilçe kongreleriyle devam edeceğini hatırlatarak, AK Parti’nin kongrelerden her zamanki gibi güçlenerek çıkacağını ifade etti.

30 Eylül 2019 - SiyasetYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.