TFF 1. Lig fikstürü çekildi

2019-2020 TFF 1. Lig fikstür çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda yapıldı.

Fikstür çekimi, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir kardaş, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın, TFF 1. Lig kulüpleri başkan ve temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Fikstür şöyle oldu:

 

TFF 1. Lig

Sezon 2019-2020

 

1.Hafta

ESKİŞEHİRSPOR                –           KEÇİÖRENGÜCÜ

HATAYSPOR                      –           ALTINORDU A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR       –           BALIKESİRSPOR

GİRESUNSPOR                   –           MENEMEN SPOR

OSMANLISPOR FK           –           BOLUSPOR

FATİH KARAGÜMRÜK    –           BURSASPOR

AKHİSARSPOR                   –           ADANASPOR A.Ş.

B.B. ERZURUMSPOR        –           İSTANBULSPOR A.Ş.

ALTAY                                  –           ÜMRANİYESPOR

 

2.Hafta

BALIKESİRSPOR                –           B.B. ERZURUMSPOR

ÜMRANİYESPOR               –           GİRESUNSPOR

BOLUSPOR                          –           ADANA DEMİRSPOR

ALTINORDU A.Ş.               –           FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           ALTAY

MENEMEN SPOR              –           HATAYSPOR

BURSASPOR                        –           AKHİSARSPOR

ADANASPOR A.Ş.              –           ESKİŞEHİRSPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ

 

3.Hafta

ADANA DEMİRSPOR       –           KEÇİÖRENGÜCÜ

AKHİSARSPOR                   –           ALTINORDU A.Ş.

GİRESUNSPOR                   –           HATAYSPOR

ALTAY                                  –           BALIKESİRSPOR

FATİH KARAGÜMRÜK    –           MENEMEN SPOR

OSMANLISPOR FK           –           ADANASPOR A.Ş.

B.B. ERZURUMSPOR        –           BOLUSPOR

ESKİŞEHİRSPOR                –           BURSASPOR

ÜMRANİYESPOR               –           İSTANBULSPOR A.Ş.

 

4.Hafta

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           GİRESUNSPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           B.B. ERZURUMSPOR

BALIKESİRSPOR                –           ÜMRANİYESPOR

HATAYSPOR                      –           FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.              –           ADANA DEMİRSPOR

BOLUSPOR                          –           ALTAY

MENEMEN SPOR              –           AKHİSARSPOR

ALTINORDU A.Ş.               –           ESKİŞEHİRSPOR

BURSASPOR                        –           OSMANLISPOR FK

 

5.Hafta

ALTAY                                  –           KEÇİÖRENGÜCÜ

OSMANLISPOR FK           –           ALTINORDU A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR                –           MENEMEN SPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           BALIKESİRSPOR

AKHİSARSPOR                   –           HATAYSPOR

B.B. ERZURUMSPOR        –           ADANASPOR A.Ş.

ÜMRANİYESPOR               –           BOLUSPOR

ADANA DEMİRSPOR       –           BURSASPOR

GİRESUNSPOR                   –           FATİH KARAGÜMRÜK

 

6.Hafta

BALIKESİRSPOR                –           GİRESUNSPOR

BOLUSPOR                          –           İSTANBULSPOR A.Ş.

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           ÜMRANİYESPOR

ALTINORDU A.Ş.               –           ADANA DEMİRSPOR

ADANASPOR A.Ş.              –           ALTAY

FATİH KARAGÜMRÜK    –           AKHİSARSPOR

HATAYSPOR                      –           ESKİŞEHİRSPOR

BURSASPOR                        –           B.B. ERZURUMSPOR

MENEMEN SPOR              –           OSMANLISPOR FK

 

7.Hafta

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           KEÇİÖRENGÜCÜ

GİRESUNSPOR                   –           AKHİSARSPOR

B.B. ERZURUMSPOR        –           ALTINORDU A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR       –           MENEMEN SPOR

OSMANLISPOR FK           –           HATAYSPOR

ALTAY                                  –           BURSASPOR

BALIKESİRSPOR                –           BOLUSPOR

ÜMRANİYESPOR               –           ADANASPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR                –           FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

 

8.Hafta

HATAYSPOR                      –           ADANA DEMİRSPOR

BOLUSPOR                          –           GİRESUNSPOR

BURSASPOR                        –           ÜMRANİYESPOR

MENEMEN SPOR              –           B.B. ERZURUMSPOR

ADANASPOR A.Ş.              –           İSTANBULSPOR A.Ş.

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           BALIKESİRSPOR

ALTINORDU A.Ş.               –           ALTAY

AKHİSARSPOR                   –           ESKİŞEHİRSPOR

FATİH KARAGÜMRÜK    –           OSMANLISPOR FK

 

9.Hafta

GİRESUNSPOR                   –           ESKİŞEHİRSPOR

BOLUSPOR                          –           KEÇİÖRENGÜCÜ

ÜMRANİYESPOR               –           ALTINORDU A.Ş.

OSMANLISPOR FK           –           AKHİSARSPOR

ALTAY                                  –           MENEMEN SPOR

B.B. ERZURUMSPOR        –           HATAYSPOR

ADANA DEMİRSPOR       –           FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           BURSASPOR

BALIKESİRSPOR                –           ADANASPOR A.Ş.

 

10.Hafta

AKHİSARSPOR                   –           ADANA DEMİRSPOR

ADANASPOR A.Ş.              –           BOLUSPOR

ALTINORDU A.Ş.               –           İSTANBULSPOR A.Ş.

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           GİRESUNSPOR

FATİH KARAGÜMRÜK    –           B.B. ERZURUMSPOR

MENEMEN SPOR              –           ÜMRANİYESPOR

BURSASPOR                        –           BALIKESİRSPOR

HATAYSPOR                      –           ALTAY

ESKİŞEHİRSPOR                –           OSMANLISPOR FK

 

11.Hafta

GİRESUNSPOR                   –           OSMANLISPOR FK

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           MENEMEN SPOR

ÜMRANİYESPOR               –           HATAYSPOR

B.B. ERZURUMSPOR        –           AKHİSARSPOR

BALIKESİRSPOR                –           ALTINORDU A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR       –           ESKİŞEHİRSPOR

ALTAY                                  –           FATİH KARAGÜMRÜK

BOLUSPOR                          –           BURSASPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           ADANASPOR A.Ş.

 

12.Hafta

OSMANLISPOR FK           –           ADANA DEMİRSPOR

HATAYSPOR                      –           İSTANBULSPOR A.Ş.

FATİH KARAGÜMRÜK    –           ÜMRANİYESPOR

ADANASPOR A.Ş.              –           GİRESUNSPOR

BURSASPOR                        –           KEÇİÖRENGÜCÜ

MENEMEN SPOR              –           BALIKESİRSPOR

AKHİSARSPOR                   –           ALTAY

ALTINORDU A.Ş.               –           BOLUSPOR

ESKİŞEHİRSPOR                –           B.B. ERZURUMSPOR

 

13.Hafta

B.B. ERZURUMSPOR        –           OSMANLISPOR FK

BOLUSPOR                          –           MENEMEN SPOR

BALIKESİRSPOR                –           HATAYSPOR

ALTAY                                  –           ESKİŞEHİRSPOR

ÜMRANİYESPOR               –           AKHİSARSPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           ALTINORDU A.Ş.

GİRESUNSPOR                   –           ADANA DEMİRSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.              –           BURSASPOR

 

14.Hafta

ALTINORDU A.Ş.               –           ADANASPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR                –           ÜMRANİYESPOR

BURSASPOR                        –           GİRESUNSPOR

AKHİSARSPOR                   –           İSTANBULSPOR A.Ş.

MENEMEN SPOR              –           KEÇİÖRENGÜCÜ

FATİH KARAGÜMRÜK    –           BALIKESİRSPOR

HATAYSPOR                      –           BOLUSPOR

OSMANLISPOR FK           –           ALTAY

ADANA DEMİRSPOR       –           B.B. ERZURUMSPOR

 

15.Hafta

ÜMRANİYESPOR               –           OSMANLISPOR FK

ADANASPOR A.Ş.              –           MENEMEN SPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           ESKİŞEHİRSPOR

BALIKESİRSPOR                –           AKHİSARSPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           HATAYSPOR

BOLUSPOR                          –           FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

B.B. ERZURUMSPOR        –           GİRESUNSPOR

ALTAY                                  –           ADANA DEMİRSPOR

ALTINORDU A.Ş.               –           BURSASPOR

 

16.Hafta

MENEMEN SPOR              –           BURSASPOR

HATAYSPOR                      –           ADANASPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK           –           İSTANBULSPOR A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR       –           ÜMRANİYESPOR

GİRESUNSPOR                   –           ALTINORDU A.Ş.

FATİH KARAGÜMRÜK    –           KEÇİÖRENGÜCÜ

B.B. ERZURUMSPOR        –           ALTAY

AKHİSARSPOR                   –           BOLUSPOR

ESKİŞEHİRSPOR                –           BALIKESİRSPOR

 

17.Hafta

BURSASPOR                        –           HATAYSPOR

ALTINORDU A.Ş.               –           MENEMEN SPOR

BOLUSPOR                          –           ESKİŞEHİRSPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ              –           AKHİSARSPOR

ÜMRANİYESPOR               –           B.B. ERZURUMSPOR

ALTAY                                  –           GİRESUNSPOR

ADANASPOR A.Ş.              –           FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

İSTANBULSPOR A.Ş.         –           ADANA DEMİRSPOR

BALIKESİRSPOR                –           OSMANLISPOR FK

18 Temmuz 2019 - Spor



Yorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.