“Şehrin dinamikleri harekete geçmeli”

Çotanakların Başkanı Eren, “Biz yönetim olarak şu ana kadar şampiyonluk için her şeyi yaptık. Bu saatten sonra yapılması gereken 42 senelik Süper Lig hasretine son vermek isteyen herkesin taşın altına elini koymasıdır” dedi.

Spor Toto 1. Lig ekibi Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, yeşil beyazlı camiada yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.

Gazetemize samimi açıklamalar yapan Başkan Eren, “Giresunspor yönetimi olarak bizler Giresun halkının 42 senelik Süper Lig özlemini dindirmek için şu ana kadar her şeyi yaptık. Bu saatten sonra yapılması gerekenler zaten bellidir. Şampiyonluk bizim yönetim olarak tek başımıza yapacak olduğumuz bir şey değil. Artık şehrin bütün dinamikleri Giresunspor’a sahip çıkıp, destek olmalıdır. Bu şehrin 42 senelik özlemini dindirmek isteyen herkes taşın altına elini koymalıdır” dedi.

Dış transferi büyük ölçüde tamamladıklarını ifade eden Çotanakların Başkanı Eren, “Kadromuza Giresunspor’u hedefe götüreceğine inandığımız oyuncular kattık. Kaliteli, alternatifli, rekabetçi, en önemlisi giydiği forma için terinin son damlasına kadar savaşacak oyunculardan oluşan bir kadro kurduk. Bu kadronun özlemle beklenen başarılara ulaşacağına inanıyoruz. Dış transferi büyük ölçüde kapattık diyebiliriz. Ancak yaşanacak gelişmelere göre hücum bölgesine bir takviye daha yapabiliriz” şeklinde konuştu.

18 Temmuz 2019 - SporYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.