Belediye ekipleri harıl harıl çalışıyor

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin birçok noktasında çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Fevzi Çakmak Mahallesi’nde kapsamlı yapım ve onarıma başlayan ekipler, Taş Sokak’ta yeni parke çalışması yapıyor. Yaklaşık 400 metre uzunluğunda yapılacak yol önce söküldü ve alt zemini temizlendi. Alt zemin çalışmasının ardından parke dizim işlemine geçilirken, son olarak çevre düzenlemesi ve kaldırım çalışmaları ile birlikte sokak hem araç hem de yayaların elverişli kullanabileceği bir hale getirilecek.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir diğer çalışmasını da geçtiğimiz günlerde yağan aşırı yağmur sebebiyle alt yapı sorunları ortaya çıkan Hacı Siyam Mahallesi Fatih Caddesi’nde sürdürüyor. Alt yapı çalışmalarını kısa sürede bitiren müdürlük ekipleri, yeni bordür ve kaldırım yapımına da devam ediyor.

17 Temmuz 2019 - YaşamYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.