GTSO toplantısına İzmir uçuşları damgasını vurdu

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Ahmet Şenel Anaforoğlu nezdinde yapılan toplantıya 33 meclis üyesi katıldı. Gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantının ardından genel değerlendirmede bulunuldu.

Mayıs ayı meclis toplantısında, bir süre önce Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ile birlikte ziyaret edilen ve Ordu-Giresun Havalimanı’ndan İzmir’e uçuş sefer sözü alınan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı Beye sözünün hatırlatılması için gerekli girişimlerde bulunulması konusunda hem fikir olundu.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise ekonomik gündemi değerlendirdi, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın turizme dönük projesi HİSER’in faaliyetler konusunda meclis üyelerini bilgilendirdi.

30 Mayıs 2019 - TurizmYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.