Vatandaşlar endişeli!

Geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi günleri Giresun ve çevresinde etkili olan kuvvetli rüzgar ve fırtınanın yeni mahsul fındığa zarar verdiğinden endişe ediliyor!

Giresun ve çevresinde son bir hafta içerisinde iki kere şiddetli rüzgar ve fırtına yaşandı. Giresun Valiliği’nden 23 ve 24 Mayıs tarihlerinde yapılan açıklamalarda vatandaşlar kuvvetli rüzgar ve fırtınaya karşı uyarıldı. Geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi günlerinde etkili olan doğa olaylarında herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı. Şiddetli rüzgar ve fırtınanın yeni mahsul fındığa zarar verip vermediği ise henüz bilinmiyor. Vatandaşlar fırtına ve rüzgar nedeniyle fındıkta yaşanması muhtemel kayıplardan büyük endişe duyuyor! Yetkililerin kısa bir süre içerisinde bu konuda resmi açıklama yapmaları bekleniyor.

27 Mayıs 2019 - EkonomiYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.