Kawa ötmeye devam ediyor!

Giresun’daki sığınık ve depoların ardından Trabzon’daki sığınak ve depoların yerini de gösterdi. Depolarda 2 yıl önce Eren Bülbül’ün şehit edildiği gün evinden çalınan erzaklar da bulundu.

Giresun’un Espiye ilçesine bağlı Seydi köyü yaylası kırsalında 6 gün önce güvenlik güçlerine teslim olan İranlı "Kawa" kod adlı Behrüz Düdükkanlı adlı teröristin yer göstermeleri sonucunda Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 1 sığınak ile 4 depo bulundu. Depolarda 2 yıl önce Eren Bülbül’ün şehit edildiği gün evinden çalınan erzaklar da bulundu. Teslim olmasının ardından PKK’lı teröristin 5 gündür Karadeniz yaylalarındaki sığınakları tek tek gösterdiği, son olarak Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalına getirilerek burada kullandıkları sığınık ve depoların yerlerini güvenlik güçlerine gösterdiği öğrenildi.

24 Mayıs 2019 - GündemYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.