Giresun Vakfı’nın iftarında buluştular

Giresun Vakfı’nın düzenlediği iftar programında Giresun’un siyaset, iş dünyası, spor, bürokrasi ve sosyal hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi.

Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı, Başkan Yardımcıları Cengiz Safi, Metin Koç, Halk Bank Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu ve Giresun Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Tirebolu Mavi Yeşil Restaurant’ta cumartesi akşamı geniş katılımlı bir iftar yemeği düzenlediler. Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte konuşan Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı, birlik ve beraberlik mesajları vererek, amaçlarının büyük Giresun anlayışıyla Giresunluların her platformda daha fazla söz sahibi olması olduğunu söyledi. Dokumacı düzenledikleri iftar yemeğine katılımın yüksek olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür etti. Vakıf olarak yaklaşık 500 öğrenciye burs sağladıklarını belirten Dokumacı, “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Giresun’ a ve Giresunluya hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

22 Mayıs 2019 Giresun- GündemYorum yazarak Haber28 / Giresun Haberleri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber28 / Giresun Haberleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.